среда, 22. септември 2021. Вести денес: 0
home Фудбал

Роналдо објави нова фотка со Џорџина, изгледаат СОВРШЕНО

Роналдо објави нова фотка со Џорџина, изгледаат СОВРШЕНО

Еден од најпознатите фудбалери, Кристијано Роналдо (36) на својот Инстаграм профил објави нова фотографија со својата свршеница џорџина Родригез (27) и ги воодушеви неговите 317 милиони следбеници.

„Моја прекрасна кралица“, напиша фудбалерот покрај фотографијата на која тој и атрактивната Џорџина позираат во координирани комбинации. Тој во бел костум, а таа во тесен бел фустан.

Коронавирус