среда, 16. јуни 2021. Вести денес: 129
home Фудбал

Романски фудбалер апла фатен во прељуба и тоа од сопругот на швалерката (ВИДЕО)

Романски фудбалер апла фатен во прељуба и тоа од сопругот на швалерката (ВИДЕО)

Поранешниот фудбалски репрезентативец на Романија, Чипријан Марика, се најде во центарот на голем скандал, откако бил фатен буквално на дело со неговата швалерка.

За сѐ да ѝ биде презентирано на јавноста се погрижи сопругот на неговата љубовница, кој го снимил со својот телефон Снимката е направена минатиот август, но сега се појави во медиумите. Сопругот на љубовницата го снимил Марика полугол во хотелска соба, а фудбалерот се обидел да ја смири ситуацијата, но без успех.

Прељубникот е поранешен фудбалер на Шалке, Штутгарт и на украински Шахтјор.

ЕУРО 2020

Македонија