четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 190
home Фудбал

Ретко кој фудбалер се осудува на ваква фризура: Нејмар ги остави фановите во неверување откако го промени имиџот (ФОТО)

Ретко кој фудбалер се осудува на ваква фризура: Нејмар ги остави фановите во неверување откако го промени имиџот (ФОТО)

На сите им е веќе познато дека фудбалерот Нејмар знае да ја шокира јавноста со своите фризури кои често ги менува се почесто, а овој пат тој отиде едно скалило погоре и ги шокираше фановите.

Напаѓачот на Пари Сен Жермен буквално ги шокираше сите свои фанови на социјалните мрежи откако објави фотографија со суканици.

Со објавување на оваа фотографија Нејмар меѓу редови откри дека тој веќе заминал на летен одмор среде зимо.

Коронавирус