среда, 28. септември 2022. Вести денес: 0
home Фудбал

Протекоа фотографии: Ова се новите дресови на Јунајтед, Реал и Јуве

Протекоа фотографии: Ова се новите дресови на Јунајтед, Реал и Јуве

Произведувачот на спортска опрема и бренд „Адидас“ кој ги облекува екипите на Манчестер Јунајтед, Реал Мадрид и Јувентус, барем засега нефоцијално, ги откри дресовите за новата сезона.

Новите дресови се во ретро дизајн- едноставни, но убави.

Погледнете.

Коронавирус