сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 104
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

Во живо

Мицкоски ќе ја претстави програмата на ВМРО-ДПМНЕ пред граѓаните на Центар

home Фудбал

Промаши празен гол и стана вистински хит на Балканот (ВИДЕО)

Промаши празен гол и стана вистински хит на Балканот (ВИДЕО)

Вчерашниот дуел од првата лига на Србија и тоа во групата за опстанок меѓу Рад и Динамо Врање заврши со победа на домаќините од 1-0, но резултатот можеше да биде и поинаков ако офанзивецот на гостите, Жељко Димитров не го промашеше невозможното.

ИЗВОР: Дерби.мк

Парламентарни избори 2020