вторник, 3. август 2021. Вести денес: 7
Вонредна вест

Стивнува пожарот во Кочани: Човечки жртви нема, пет лица се во болница- огнот сè уште не е целосно изгаснат

home Фудбал

Предизвик за Мрме – Дали успеа да ги препознае фудбалерите како деца? (ВИДЕО)

Предизвик за Мрме – Дали успеа да ги препознае фудбалерите како деца? (ВИДЕО)

Македонија го заврши настапот на Европското првенство со три порази во групата Ц. Веќе поранешниот селектор на репрезентацијата, Игор Ангеловски беше предизвикан да погоди дали може да ги познае своите фудбалери како изгледале како деца.

Погледнете дали Ангеловски добро се снајде во оваа улога.

Коронавирус