сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 19
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Фудбал

Пол Погба со порака до Јане

Пол Погба со порака до Јане

Јане е цар и гордост на Македонија затоа што испрати силна и моќна порака по повод Светскиот ден на детето и тоа директно од глобалниот самит на ОН во Њујорк, каде го запозна и Дејвид Бекам. А Пол Погба е цар бидејќи не го заборавил после онаа средба на Олд Трафорд.

Парламентарни избори 2020