понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 65
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Фудбал

Погледнете како Агим Ибраими го удира судијата Грифит!!! (ВИДЕО)

Погледнете како Агим Ибраими го удира судијата Грифит!!! (ВИДЕО)

Без разлика на се, нема никакво оправдување потегот на Агим Ибраими што го направи во финишот на средбата.

Напаѓачот на Шкендија го удри со глава судијата Иан Грифит, крајно неспортски.

Заслужено доби црвен картон, барем тој треба да се знае дека вака не треба да се однесува еден фудбалер на Шкендија.

Коронавирус