сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 43
home Фудбал

„Одиме на ЕП!“: Погледнете го спотот на навивачката химна на нашата фудбалска репрезентација (ВИДЕО)

„Одиме на ЕП!“: Погледнете го спотот на навивачката химна на нашата фудбалска репрезентација (ВИДЕО)

Фудбалската федерација на Македонија (ФФМ) го објави официјалниот спот на навивачката химна „Одиме на Европско првенство!“  на нашата фудбалска репрезентација која е во изведба на групата ВИС Рисови и претставува најава на деби-учеството на нашиот национален тим на еден голем настан.

Како изгледа спотот на навивачката химна, погледнете во продолжение.

 

Коронавирус