понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 51
home Фудбал

Нова луда добивка во Македонија: Со 20 денари ќари 80.000 евра (ФОТО)

Нова луда добивка во Македонија: Со 20 денари ќари 80.000 евра (ФОТО)

Продолжува трендот на големи добивки во Македонија.

По Прилеп сега „избувна“ и Охрид каде обложувач со уплата од само 20 денари успеа да ќари 80.508 евра.

Добитникот кој сакал да остане анонимен успеа да погоди неверојатни 5 погодоци.

Коронавирус