вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 228
home Фудбал

Никој не му остана имун на коронавирусот: Еве што прават Пандев, Николов и Ристовски за време на самоизолација (ФОТО)

Никој не му остана имун на коронавирусот: Еве што прават Пандев, Николов и Ристовски за време на самоизолација (ФОТО)

Никој не е имун на новиот вирус кој веќе неколку месеци владее во светот, а за да се заштитиме од него она што сите го препорачуваат е да останеме дома во самоизолација.

Оваа мерка ја почитуваат и познатите македонски фудбалери Горан Пандев, Бобан Николов и Стефан Ристовски.

Тие најдоа начин да се дружат меѓусебно, па со помош на денешната технологија познатите фудбалери на овој начин ги поминуваат деновите во самоизолација.

Локални избори 2021