среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 62
home Фудбал

Несторовски објави „откачена“ фотографија, ги „построи“ напаѓачите на првиот тренинг (ФОТО)

Несторовски објави „откачена“ фотографија, ги „построи“ напаѓачите на првиот тренинг (ФОТО)

Супер атмосфера на првиот тренинг на фудбалската репрезентација, сакаме победа против Ерменија во сабота, прва средба од Лигата на Нации, нова сезона, желбата е иста, прво место во групата.

Илија Нестровски „построи“ дел од репрезентативците покрај голот, напаѓачите се подгтовени за голови против Ерменија в сабота од 15 часот.

Коронавирус