сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 133
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Фудбал

Не ги пуштија на трибини, па навивачите го окупираа – цело брдо! (ВИДЕО)

Не ги пуштија на трибини, па навивачите го окупираа – цело брдо! (ВИДЕО)

Вечерва се игра второто полуфинале од Купот на Хрватска меѓу Риека и Осиек, а навивачите на домашниот тим направија интересен потег.

Навивачите не смеат да бидат на трибините поради пандемијата на Ковид-19, но тие најдоа начин како да го гледаат натпреварот и да му дадат поддршка на својот тим.

Тие се качија на брдото над една од трибините од каде што даваат поддршка на Риека.

Парламентарни избори 2020