среда, 31. мај 2023. Вести денес: 105
Во живо

Трибина на тема „Политики за развој енергетскиот сектор“

home Фудбал

Навивачите удрија по Македонецот: „Апсолутно ѓубре…“ (ФОТО)

Навивачите удрија по Македонецот: „Апсолутно ѓубре…“ (ФОТО)

Тешки денови за Македонскиот интернационалец Езѓан Алиоски по нерешениот резултат без голови меѓу неговиот тим од втората англиска лига Лидс против Нотингем Форест.

Алиоски кој во ноември даде 4 голови по ред на четири меча сега е на мета на навивачите како главна причина за лошите игри на Лидс.