сабота, 16. октомври 2021. Вести денес: 0
home Фудбал

Навивач ја запроси сексапилната албанска новинарка, но експресно доби „корпа“ (ВИДЕО)

Навивач ја запроси сексапилната албанска новинарка, но експресно доби „корпа“ (ВИДЕО)

Дербито во Албанија меѓу Тирана и Партизани беше одбележано со нередни и претежно грди сцени, но има и среќни страни.

Партизани славеа со 3-1 против Тирана, но овој натпревар е во сенка поради нередите кои се случија пре, за време и по наттреварот, а беа предизвикани од страна на хулиганите на двата тима.

Сепак, ѕвезда на вечерта беше навивач кој реши да и предложи брак на сексапилната албанска новинарка, Геа Браху, која беше на задача за време на натпреварот.

Откако неколку пати ја повика, Геа ја сврте главата, чисто затоа што известуваше за натпревар во живо, па навивачот клекна. Од неа немаше позитивен или негативен одговор, но навивачот мораше да признае пораз.

Добив понуда за брак на стадион, но бев на работа, напиша подоцна Геа, целосно игнорирајќи го обожавателот кој имал желба да и биде сопруг.

 

View this post on Instagram

 

Mora nje propozim per martese ne stadium , por me kapen pak pa mendje gjate punes ???❤️❤️

A post shared by Gea Braha (@gea.braha) on

Коронавирус