сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Фудбал

Натпреварот Македонија – Косово официјално без публика

Натпреварот Македонија – Косово официјално без публика

Поради новонастанатата ситуација со коронавирусот, денес владата донесе одлука сите натпревари да се играат без публика, а оваа забрана ќе трае во наредните триесет дена.

Коронавирус