понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 174
home Фудбал

Најпознатиот порно сајт се помајтапи со Германците: Поради нивната срамна елиминација ние… (ФОТО)

Најпознатиот порно сајт се помајтапи со Германците: Поради нивната срамна елиминација ние… (ФОТО)

Германците никогаш нема да го заборават денов бидејќи беа елиминирани од Светското првенство уште во групната фаза.

Јужна Кореја го победи актуелниот светски шампион со 2-0, па сега најпознатиот порно сајт „Порнхаб“ им фаќа сеир на Германците.

„Ние ќе ја избришеме германската категорија од Порнхаб поради нивната срамна елиминација“, напишаа на својот Твитер профил.

Коронавирус