петок, 30. септември 2022. Вести денес: 64
home Фудбал

Најпознатата хрватска навивачка Ивана Кнол многу добро знае кај се дава гол (ФОТО+ВИДЕО)

Најпознатата хрватска навивачка Ивана Кнол многу добро знае кај се дава гол (ФОТО+ВИДЕО)

Хрватската старлета и навивачка, Ивана Кнол  ја отвори сезона за сончање, како и голите фотографии во костими за капење.

По неколку жешки фотографии покрај базенот, хрватската старлета отпатува за Египет, од каде речиси секој ден ги воодушевува своите пследбеници, кои неуморно ги коментираат нејзините разголени фотографии.

Ивана сега целосно ги полуде сите и ги запали социјалните мрежите со нова фотографија на која позираше во танга на јахта.

Задникот го сврте кон камерата, па остави коментарите сами да си ја завршат работата.

„Најдобрата риба“, „Најдобриот задник на светот“, „Убава“, „Леле“, беа само некои од нив.

Но, тоа не беше ништо во споредба со она што следуваше… Почетокот на ЕУРО 2020 на кое учествува и хрватската фудбалска селекција, а „хрватските огнени“ не би биле така убоити да немаат вакви навивачки како Ивана.

Бујната убавица и овој пат со поздрави од брегот на езерото на швајцарски Лугано, ја сврте големата овална задница во која длабоко врежана уште една танга, овој пат во боите на хрватската „шаховница“!

Нема сомнение дека Ивана Кнол многу добро знае каде се дава гол!

Коронавирус