вторник, 14. јули 2020. Вести денес: 1
home Фудбал

На Пол Погба не му е досадно ниту во карантин поради коронавирусот (ВИДЕО)

На Пол Погба не му е досадно ниту во карантин поради коронавирусот (ВИДЕО)

Сопругата на ѕвездата на Манчестер Јунајтед, Пол Погба, Марија Зулај, имаше прилично неуспешен предизвик со жонглирање тоалетна хартија.

Пол и Марија добро се забавуваат во карантин, но нејзиниот обид за жонглирање можеби беше малку болен за нивниот син Лабиле Шакур.

На главата му заврши ролна хартија, но мама наскоро беше таму за да го утеши, па дури и Погба Јуниор не посвети премногу внимание.

За среќа, таа не жонглираше со топка …