недела, 7. март 2021. Вести денес: 2
home Фудбал

Михајловиќ ја напушти болницата, какви се резултатите (ФОТО)

Михајловиќ ја напушти болницата, какви се резултатите (ФОТО)

Синиша Михајловиќ го заврши третиот циклус на лекување од леукемија, ја напушти болницата „Sant’Orsola“ во друштво со сопругата Ариана.

Србинот со насмевка ја напушти болницата, ова е добар знак коментира „GazzettadelloSport“ на насловната страна, откако сопругата на Михајловиќ на инстаграм напиша дека сопругот се враќа дома.

Нема детали за состојбата на Михајловиќ кој со ова го заврши лекувањето, се очекува официјална информација во текот на денот.

 

View this post on Instagram

 

❤️ Più bella cosa non c’è ….❤️ Back Home ❤️

A post shared by Arianna Rapaccioni Mihajlovic (@ariannamihajlovic) on

Коронавирус