недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 4
home Фудбал

Миа Калифа реши да ги утеши фудбалерите на Ватфорд

Миа Калифа реши да ги утеши фудбалерите на Ватфорд

Поранешната порно ѕвезда Миа Калифа реши да ги утеши фудбалерите на Ватфорд по катастрофата која ја доживеаја на саботното гостување кај Манчестер Сити.

Пред неколку дена секс-бомбата од филмовите за возрасни објави слика пред натпреварот на Хорнетс со Арсенал, на кој екипата на Кике Санчез Флорес стигна до 2-2, откако губеше со 0-2.

По дебалкот кај Сити, Миа ја искористи можноста да ги понуди своите услуги за да ја крене самодовербата кај фудбалерите на нејзиниот омилен клуб. Порно ѕвездата објави фотографии во дрес на Ватфорд и праша: “Ватфорд, дали ти треба моја помош?”

 

Локални избори 2021