четврток, 6. октомври 2022. Вести денес: 0
home Фудбал

Македонските навивачи се хит во Букурешт – Погледнете ја најновата навивачка икона | ВИДЕО

Македонските навивачи се хит во Букурешт – Погледнете ја најновата навивачка икона | ВИДЕО

Македонија ќе има армија на навивачи во Букурешт, имаме веќе познати лица, но нови, ќе се зачудите колкаво внимание привлекуваме во романската престолнина.

Нашите навивачи ги собраа сите симпатии во главниот град на Романија, пеат се веселат и создаваат нови наши навивачи, ова е најновиот, ќе се зачудите колку ја сака Македонија.

Коронавирус