вторник, 13. септември 2022. Вести денес: 85
home Фудбал

Македонските фудбалери позираа со националниот дрес пред камерите на УЕФА (ГАЛЕРИЈА)

Македонските фудбалери позираа со националниот дрес пред камерите на УЕФА (ГАЛЕРИЈА)

Нашите репрезентативци ги прават завршните подготовки за историскиот настап на собирот. Како и сите останати репрезентации, македонската позираше пред камерите на УЕФА.

 

Коронавирус