недела, 23. јануари 2022. Вести денес: 44
home Фудбал

Легендарниот Недвед на мака: Даваше изјава на новинарка со длабоко деколте, не знаеше каде да гледа (ФОТО)

Легендарниот Недвед на мака: Даваше изјава на новинарка со длабоко деколте, не знаеше каде да гледа (ФОТО)

Павел Недвед е еден од најдобрите фудбалери на својата генерација.

Тој е мета на низа коментари поради џентлменскиот начин на однесување при едно интервју.

Атрактивната новинарка Бара Будрова се појави пред него со длабоко деколте и го натера да не може да го контролира својот поглед.

 

View this post on Instagram

 

La fatica di Nedved. #chiamarsibomber #ajax #ajaxjuve #juventus #championsleague #ucl #nedved

A post shared by Chiamarsi Bomber (@chiamarsibomber) on

Коронавирус