понеделник, 12. септември 2022. Вести денес: 132
home Фудбал

Кристијано Роналдо со поддршка кон Ериксен

Кристијано Роналдо со поддршка кон Ериксен

Португалскиот репрезентативец, Кристијано Роналдо испрати огромна поддршка кон Кристијан Ериксен кој денес колабираше на теренот.

Коронавирус