среда, 22. март 2023. Вести денес: 193
home Фудбал

Ќе се онесвестите од глетката: Се појави нова страшна снимка од падот на хеликоптерот- еве како загина сопственикот на Лестер (ВИДЕО)

Ќе се онесвестите од глетката: Се појави нова страшна снимка од падот на хеликоптерот- еве како загина сопственикот на Лестер (ВИДЕО)

Во саботата се случи голема трагедија во Лестер, откако се урна хеликоптерот на сопственикот на клубот, Вичај Шриваданапраба.

Притоа загинаа тој и уште четири лица кои биле во леталото, меѓу кои и неговата ќерка.

Сега се појави и ново видео од падот на хеликоптерот, а го објави „Сан“ и тоа е снимено од самиот терен на стадионот „Кинг Пауер“ и изгледа навистина страшно.

loading...