петок, 30. септември 2022. Вести денес: 158
home Фудбал

Касиљас тренира во фитнес сала

Касиљас тренира во фитнес сала

Голманот на Порто, Икер Касиљас објави фотографија од тренинг во фитнес сала.

– Работа во тек, напиша голманот на својот Твитер профил.

Претходно, Шпанецот, кој претрпе срцев удар на почетокот на мај, изјави дека ќе почека до март за да донесе конечна одлука за својата иднина.

Коронавирус