вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 102
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Фудбал

Какво е тоа чудовиште во твоите тренерки: Фудбалерот на Тотенхем стана хит на интернет поради овој детаљ меѓу нозете (ФОТО)

Какво е тоа чудовиште во твоите тренерки: Фудбалерот на Тотенхем стана хит на интернет поради овој детаљ меѓу нозете (ФОТО)

Фудбалерот на Тотенхем Ерик Даер на својот Инстаграм профил објави фотографија со некогашните колеги од Спортинг каде фудбалерот играше, а фотографијата по нејзиното објавување стана хит на социјалните мрежи, но и во англиските медиуми.

Имено следбениците на Даер на Инстаграм веднаш забележаа необичен детаљ измеѓу неговите нозе во тренерките, па веднаш започнаа со пишување коментари.

-Мајко мила, какво е тоа чудовиште, имаш трета нога, што е тоа во твоите тренерки…, се само дел од коментарите кои ги има повеќе од 1.700 на таа тема.

 

View this post on Instagram

 

Família verde e branco ?

A post shared by Eric Dier (@ericdier15) on

Коронавирус