петок, 23. јули 2021. Вести денес: 152
home Фудбал

ГЛАВАТА ГОРЕ МОМЦИ- Македонија е горда на вас! (ФОТО)

ГЛАВАТА ГОРЕ МОМЦИ- Македонија е горда на вас! (ФОТО)

Македонија загуби со 2:1 од Украина на вториот натпревар од ЕУРО 2020, но сепак цела Македонија е горда на нив.

Црвено-жолтите изиграа одлично второ полувреме, затоа главата горе, момци!

Коронавирус