вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 1
home Фудбал

Ги запали навивачите: Сопругата на фудбалерот без трошка срам објави како го дои своето бебе (ВИДЕО)

Ги запали навивачите: Сопругата на фудбалерот без трошка срам објави како го дои своето бебе (ВИДЕО)

Сопругата на фудбалерот на Партизан, Марк Валијенте објави на својот профил на Инстаграм видео кое предизвика внимание во јавноста.

Имено, Мирјам Валијенте на својот профил сподели видео како го дои своето бебе и така даде свој допринос во расправата за доење на јавно место, нешто за кое во Србија, но и пошироко во светото во последно време се дискутира доста.

„Заљубена сум. Уживајте“, порача Мирјам на својата објава на која ја сподели снимката со нејзиното дете.

 

View this post on Instagram

 

? in love ? disfrutonas …

A post shared by Miriam (@mirna25) on

Коронавирус