сабота, 10. декември 2022. Вести денес: 0
home Фудбал

ФУДБАЛОТ ПРЕД СЀ: Околу него играат танчерки а тој на телефон го гледа Челзи – ова видео од Балак стана хит на социјалните мрежи (ВИДЕО)

ФУДБАЛОТ ПРЕД СЀ: Околу него играат танчерки а тој на телефон го гледа Челзи – ова видео од Балак стана хит на социјалните мрежи (ВИДЕО)

Германскиот фудбалер Михаел Балак на двапати играше во финале во Лигата на шампионите но не го освои.

Тој и натаму е врзан за Челзи и финалето против Сити го проследи во необична атмосфера.

Тој беше во еден ноќен клуб и додека танчерките играа пред него тој гледаше во својот мобилен телефон на кој одеше преносот на мечот од Порто.

Qatar 2022