понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 60
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Фудбал

Фудбалерот на Интер ја покажа вереницата и го запли интернетот (ФОТО)

Фудбалерот на Интер ја покажа  вереницата и го запли интернетот (ФОТО)

После тешката и напорна сезона со Интер како и Копа Амеика со Аргентина, Лаутаро Мартинез замина на одмор со својата вереница Агустина Гандолфо.

Дека помеѓу нив постои голема љубов може да се забележи и од самите фотографии од нивниот одмор кој што ги споделија со нивните фанови на социјалните мрежи.

-Љубовта на мојот живот, напиша сексапилната Агустина на социјалната мрежа на Инстаграм, притоа објавувајќи и фотографии на кои што разменуваат нежности.

Коронавирус