недела, 19. септември 2021. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

ЦРН РЕКОРД НА ПОЧИНАТИ ВО ЗЕМЈАВА: Денеска над 40 починати, НАЈМЛАДИОТ НА САМО 18 ГОДИНИ!

home Фудбал

ФОТО: Во Реал Мадрид не го сакаат Србинот, понуден на Интер, се чека одговор од Милано

ФОТО: Во Реал Мадрид не го сакаат Србинот, понуден на Интер, се чека одговор од Милано

Лука Јовиќ извесно е дека нема да игра за Реал Мадрид, Србинот не импресионирашеа сега е понуден на Интер, настапуваше за Ајнтрахт Како позајмен играч

Италијанскиот новинар и експерт за трансфери, Николо Скира тврди дека Лука Јовиќ му е понуден на Интер, се чека одгвор од Милано.

Коронавирус