четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 93
home Фудбал

ФОТО/ВИДЕО: Девојката на Даглас Коста е „бомба“

ФОТО/ВИДЕО: Девојката на Даглас Коста е „бомба“

Напаѓачот на Јувентус, Даглас Коста ужива во слободното време со девојката Наталија Феликс.

Коста очигледно знае да избере добро, Феликс е многу популарна на социјалните мрежеи, не се срами да се покаже во поинакво издание.

Феликс има 417.000 следбеници на Инстаграм кои секој ден со нетрпение очекуваат нови фотографии.

 

View this post on Instagram

 

Se cuida ein Drake @champagnepapi !!!

A post shared by NATHÁLIA FELIX (@nathaliafelix) on

ЕУРО 2020

Македонија