среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Фудбал

ФОТО: Вака изгледа најдобрата насловна за победата на Ајакс

ФОТО: Вака изгледа најдобрата насловна за победата на Ајакс

Нема човек што сака фудбал, а да не е импресиониран и зачуден од ова што му го направи Ајакс прво на Реал, а потоа и на Јувентус во ЛШ. Цел домашен и странски печат ги полни насловните со овие златни деца, ама овие дефинитивно ја имаат смислено насловната број 1.

Коронавирус