среда, 20. јануари 2021. Вести денес: 0
home Фудбал

ФОТО: Победата на Лацио ја прослави соблекувајки се гола

ФОТО: Победата на Лацио ја прослави соблекувајки се гола

Познатата навивачка на Лацио, Ана Фалки не пропуши можнос да го прослави освојувањето на Купот на Италија.

За оние кои што не ја знаат, станува збор за финско-италијанска глумица и модел на која ниту возраста и 47 години не и пречат да го покаже сиот свој сексапил.

По којзнае кој пат покажа дека може да парира да далеку помладите дами откако повторно ги воодушеви италијанските медиуми и навивачи.

 

 

View this post on Instagram

 

Finalmente si va a nanna, buonanotte ai sognatori…#imieiattimi #annafalchi

A post shared by Anna Falchi (@annafalchi22) on

„Без зборови, само голема среќа.. Никогаш не се откажувај, тоа е нашето мото. Напред Лацио“, порача таа со фотографија на која позира речиси гола седната на кревет.

Коронавирус