недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 39
home Фудбал

ФОТО: Овој фудбалер легнал со секс бомба во исто време додека имал уште две девојки- па на крај остана без сите три

ФОТО: Овој фудбалер легнал со секс бомба во исто време додека имал уште две девојки- па на крај остана без сите три

Фудбалерот на Ривер Плата, Езекијел Паласиос кај девојките прилично го користел своето занимање за да им се доближи.

Старлетата Марија Сол Перез обелодени дека Паласиос бил доста напорен и дека ја ставил во прилично незгодна ситуација.

 

View this post on Instagram

 

Para vos hermano ??Vamos por Mas ⚪️?⚪️??

A post shared by Exequiel Palacios (@exequiel_palacios15) on

„Не сакав да излезам со него бидејќи е пет години помлад, но беше упорен и јас на крај се согласив. Да бевме во врска, но потоа дознав дека има уште две девојки од страна“ изјави за тамошните медиуми Перез.

 

View this post on Instagram

 

Jueves @lasobrideperez ?? #CP2018

A post shared by sol perez? (@solperezperfect) on

Се покажало дека Паласиос веќе има девојка,глумицата и пејачката Хулијана Орелјано. Покрај нив двете, во исто време одржувал врска и со сосетката Карен, а еден добар период ни една од споменатите три девојки не знаеле една за друга.

 

View this post on Instagram

 

Carlos Paz 2018 @lasobrideperez ??? #Teatro #LaIslaEncantada

A post shared by sol perez? (@solperezperfect) on

Кога изби скандалот, сите три девојки го оставиле. Остана без хет-трик, па сега му останува барем да проба да го освои Копа Либертадорес против Бока на 9. декември во Мадрид.

 

View this post on Instagram

 

Sábado de lluvia ☔@lasobrideperez ??

A post shared by sol perez? (@solperezperfect) on

 

View this post on Instagram

 

Noche de martes @lasobrideperez ??

A post shared by sol perez? (@solperezperfect) on

Коронавирус