среда, 14. септември 2022. Вести денес: 2
home Фудбал

ФОТО: Најубавата македонска спортистка најатрактивна на трибините во Букурешт

ФОТО: Најубавата македонска спортистка најатрактивна на трибините во Букурешт

Македонската каратистка, Моника Стефановска важи за голем поддржувач на националните репрезентации, таа важи за една од најубавите наши спортистки,го привлече вниманието на трибините на „Нционалната Арена“ во Букурешт,

Стефановска со порака до фудбалерите, нема предавање, одиме на победа против Украина.

Коронавирус