петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 46
home Фудбал

ФОТО: Македонскиот фудбалер ќе стане татко – неговата сопруга го покажа трудничкото стомаче

ФОТО: Македонскиот фудбалер ќе стане татко – неговата сопруга го покажа трудничкото стомаче

Македонскиот фудбалер Давид Бабунски го очекува своето второ дете.

Тој преку фотографија на Инстаграм откри дека неговата сопруга Катарина е бремена. Двојката веќе има син, кој се роди лани во мај.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by David Babunski (@davidbabunski) on

Коронавирус