вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 120
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Фудбал

ФОТО: Кристијано Роналдо има нов имиџ, ја смени фризурата пред реваншот со Лион

ФОТО: Кристијано Роналдо има нов имиџ, ја смени фризурата пред реваншот со Лион

Кристијано Роналдо пред натпреварот со Лион реши да ја смени фризурата, има нов имиџ пред настапот во Лигата на шампионите.

Португалецот ужива со семејството, го смени имиџот со надеж дека ќе има повеќе среќа во борбата со Јувентус во ЛШ.