четврток, 23. март 2023. Вести денес: 156
home Фудбал

ФОТО: Касано има спиено со над 700 жени, но еве зошто ја избра оваа секси ватерполистка

ФОТО: Касано има спиено со над 700 жени, но еве зошто ја избра оваа секси ватерполистка

Поранешниот фудбалер на Рома, Милан, Реаl Мадрид, Интер, Антонио Касано ужива во заслужената пензија во која заминуваше неколку пати. А како ли и нема кога покрај себе има супер секси сопруга.

? #faithconnexion #kappa #hm

A post shared by ????????? ?????????? (@carolinamarcialis) on

Некогашниот пргав скандал мајстор, но и расен голгетер и шармер, Касано своевремено изјави дека спиел со повеќе од 700 жени. Но сепак една успеа да го украде неговото срце.

▪️#Adidas #adidasitalia #adidaswomen ▪️

A post shared by ????????? ?????????? (@carolinamarcialis) on

Станува збор за Каролин Марциалис која има 27 години и е професионална ватерполистка. Ако се суди според нејзините фотографии на „Инстаграм“, не е ни чудо што нејзиниот сопруг се реши да замине во пензија и се посвети комплетно на нејзе.

? #zara #zaraaddict #zarawoman #zaradaily #zarastyle #zaraitalia @zara @zaraitalia

A post shared by ????????? ?????????? (@carolinamarcialis) on

?

A post shared by ????????? ?????????? (@carolinamarcialis) on

? #orange #color #swimsuit #hm #summer #fashion #style #carolinamarcialis @hm

A post shared by ????????? ?????????? (@carolinamarcialis) on

⚡️ #fentyxpuma #zara #nike #louisvuitton

A post shared by ????????? ?????????? (@carolinamarcialis) on

?????? ? @iz1fbc

A post shared by ????????? ?????????? (@carolinamarcialis) on

??????‍♀️ #stronger @nike

A post shared by ????????? ?????????? (@carolinamarcialis) on

loading...