понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 174
home Фудбал

ФОТО: Ибрахимовиќ ги покажа неговите два најдобри пријатели

ФОТО: Ибрахимовиќ ги покажа неговите два најдобри пријатели

Златан Ибрахимовиќ се врати во тренажен процес кај Милан, Швеѓанецот го продолжи договорот со клубот од „Сан Сиро“, сега вредно тренира за почетокот на сезоната.

Швеѓанецот има само двајца пријатели, топката и голот се дел од неговиот живот.

 

View this post on Instagram

 

and this is my two best friends

A post shared by Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic) on

Локални избори 2021