вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 32
home Фудбал

ФОТО: Гризман со специјален поздрав кон Макрон

ФОТО: Гризман со специјален поздрав кон Макрон

Фудбалерот на Француската репрезентација Антоан Гризман при доделувањето на пехарот на мундијалот во Русија, имаше специјален поздрав кон претседателот на Франција, Емануел Макрон.

 

Коронавирус