петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 139
home Фудбал

ФОТО: Георгина вака му ја честиташе титулата на Роналдо

ФОТО: Георгина вака му ја честиташе титулата на Роналдо

Јувентус денеска се среќава со Удинезе, со победа во Удине титулата ќе биде освоена.

Георгина со секси здолниште го испрати Роналдо по титулата во Серија А.

Коронавирус