четврток, 28. јануари 2021. Вести денес: 105
home Фудбал

ФОТО: Фудбалерот на Барса испаѓањето од Ливерпул во ЛШ го преболи со секс бомба

ФОТО: Фудбалерот на Барса испаѓањето од Ливерпул во ЛШ го преболи со секс бомба

Играчот за врска на Барселона, Артуро Видал неодамна ја покажа својата нова девојка со која очигледно полесно го поднесе и преболе испаѓањето од Ливерпул во Лигата на шампионите.

Чилеанецот влезе во врска со фитнес моделот Соња Исаза која по пат на својот профил на „Инстаграм“ ја откри романсата.

Со коментар „дали знаеш дека те сакам“, Соња објави фотографија на која се гледа дека е прегрната со Видал покрај базен.

 

 

View this post on Instagram

 

Día de ☀️ con mi papasito!!?❤️?

A post shared by Sonia Isaza (@niaisazaoficial) on

Инаку Видал веќе има две деца со поранешната сопруга Марија Тереза.

Коронавирус