сабота, 16. октомври 2021. Вести денес: 88
home Фудбал

ФОТО: Џенова со дресот на Горан Пандев испрати порака до навивачите

ФОТО: Џенова со дресот на Горан Пандев испрати порака до навивачите

Додека фудбалерите се подготвуваат за дуелот со Јувентус од 11 коло во Серија А закажан за в недела од 18 часот, маркетинг тимот на Џенова со дресот на Горан Пандев испрати порака до навивачите.

Уште една недела ви останува да напишете на [email protected] и да побарате бесплатен официјален подарок за лице кои се наоѓаат во тешка состојба, стои во дописот од Џенова.

Извор: Дриблинг

Коронавирус