четврток, 26. ноември 2020. Вести денес: 2
home Фудбал

ФФМ горди: На денешен ден го организиравме Супер купот, најголемиот спортски настан во нашата историја

ФФМ горди: На денешен ден го организиравме Супер купот, најголемиот спортски настан во нашата историја

-На денешен ден, 8. август 2017. го организиравме најголемиот спортски настан во нашата историја @SuperCup #Skopje2017
@realmadrid @manchesterunited
Горди на незаборавниот спектакл, пишува ФФМ на Фејсбук.

Коронавирус