сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 64
home Фудбал

Фановите го проколнуваат фудбалерот да не ја остава оваа секс бомба поради 19 годишна танчарка (ФОТО)

Фановите го проколнуваат фудбалерот да не ја остава оваа секс бомба поради 19 годишна танчарка (ФОТО)

2015 година Дени Ингс го одбележа летниот преоден рок како големо засилување на Ливерпул, а заедно со него во „куфер“ донесе и 26 голови во Лигата на шампионите и 11 во премиер лигата.

Меѓутоа повредата му ги скрши сите планови да покаже нешто повеќе во клубот, па замина на позајмица.

 

View this post on Instagram

 

The best sunday ❤️??

A post shared by Ingzi (@ingstagram10) on

 

View this post on Instagram

 

Great win tonight ! Onto the next round!! #wemarchon ❤️⚽️

A post shared by Ingzi (@ingstagram10) on

Тој во исто време ја остави и сексапилната девојка Џорџина Гибс која често објавува провокативни фотографии на својот Инстаграм профил.

Но, медиумите во Англија на големо пишуваат дека фудбалерот ја баталил оваа секс бомба поради 19 годишна танчарка која учествувала во многу спотови на познати пејачи.

Сепак фановите буквално го проколнуваат да не ја остава оваа секс бомба, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Ruby Blake (@rubysophiablake) on

 

View this post on Instagram

 

?&?

A post shared by Ruby Blake (@rubysophiablake) on

 

View this post on Instagram

 

vroom vroom ?

A post shared by Ruby Blake (@rubysophiablake) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ruby Blake (@rubysophiablake) on

 

View this post on Instagram

 

bikini @ohpolly ?

A post shared by Ruby Blake (@rubysophiablake) on