сабота, 22. јануари 2022. Вести денес: 52
home Фудбал

Ешли Јанг пред потпис со „нероаѕурите“

Ешли Јанг пред потпис со „нероаѕурите“

Интер во напредни преговори со Јунајтед за Ешли Јанг, објавија неколку италијански медиуми,

Играчот веќе ја прифатил понудата на „нероаѕурите“.

Коронавирус