среда, 4. август 2021. Вести денес: 0
home Фудбал

Елмас пристигна на прегледи: Го имаше и првото „селфи“ со навивач на Наполи (ВИДЕО)

Елмас пристигна на прегледи: Го имаше и првото „селфи“ со навивач на Наполи (ВИДЕО)

Македонскиот репрезентативец Елиф Елмас пристигна на медицински прегледи пред трансферот во Наполи. Тој веќе го направи и првото „селфи“ со навивач на италијанскиот вицешампион.

ИЗВОР: СПОРТ1.МК

Коронавирус